Kontakta oss

Kontakta gärna någon av oss om du är intresserad av språkfrågor och nyfiken på Kliv.

Länsstyrelsen Västernorrland

Karina Vennerbring, samordnare för Kliv
E-post: karina.vennerbring@lansstyrelsen.se

Nina Ulander
E-post: nina.ulander@lansstyrelsen.se

Bolagsverket

Magdalena Munther
E-post: magdalena.munther@bolagsverket.se

CSN (Centrala studiestödsnämnden)

Gunilla Nordling
E-post: gunilla.nordling@csn.se

Försäkringskassan

Inger Landberg
E-post: inger.landberg@forsakringskassan.se

Mittuniversitetet

Kristina Söderström
E-post: kristina.soderstrom@miun.se

SPV (Statens tjänstepensionsverk)

Jennie Lind
E-post: jennie.lind@spv.se

Sundsvalls kommun

Anna-Karin Åström
E-post: annakarin.astrom@sundsvall.se

Comments are closed.